Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

Матрац Neolux Laconica Foam 80х190
6 767 грн. | в наявності
LACONICA (Neolux)

Матрац Neolux Laconica Foam 80х190

5 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(100%)

Оцінка - 5
1
6 767 грн. UAH

Код товару: 38440


Опис товару

Склад матраца:

1.Трикотажна тканина "Softlogic"

2. MEMORY Комфорт

3. MEMORY

4. Піна ExtraSoft

5. Піна Soft

6. Latexform.

7. Надміцна тканина "BROWN JEANS"

Жорсткість: М'який.

Висота матраца: 29 см.

Рекомендоване навантаження: до 150 кг.

Можливе замовлення матраца нестандартного розміру!

LACONICA - серія м'яких, функціональних і елегантних матраців Neolux. Laconica це матраци, в яких на першому місці стоїть найвища якість матеріалів. Особлива конструкція м'якості "Mild Flow" забезпечує унікальну м'якість відчуттів, а нова, багаторівнева нестьобана тканина "Softlogic" посилює цей ефект багаторазово. Це новий баланс, який подарує вам здоровий і комфортний сон. 

Технології та матеріали LACONICA FOAM

Багаторівнева тканина «Softlogic» – нова багаторівнева нестеганая тканина, що застосовується в матрацах серії Laconica. Вона дуже м'яка на дотик, делікатна і ніжна. Цей матеріал робить відпочинок на матраці ще більш приємним і комфортним.
Піна «Soft» – високоеластичний пористий матеріал, який за своїми якостями нагадує пінополіуретан. Використовується в якості проміжного настилу в матраці, що надає йому додаткову м'якість і комфорт. До характеристик піни «Soft» можна віднести гіпоалергенність, еластичність і зносостійкість.
Плита «Memory Comfort» – широкий настилочний шар матраца, який представляє собою блок інноваційного матеріалу Memory. Це пористий матеріал, що володіє здатністю приймати і запам'ятовувати форму тіла людини, знижуючи зворотній тиск на нього і забезпечує максимальне розслаблення м'язів, відсутність тиску на судини і правильну підтримку хребта.
Піна «ExtraSoft» – прошарок в'язкоеластичний пористого матеріалу, що володіє ще більшою м'якістю, порівняно з «Soft». Використовується в дорогих матрацах для додання їм неперевершеного комфорту. Характеризується гіпоалергійністю, еластичністю і довгим терміном служби.
Моноблок «Latexform» – широкий блок Latexform, розташований в матраці. Latexform – це поєднання природного латексу та спіненого пінополіуретану. Він надає матрацу м'якість, комфорт, робить його еластичним і здатним приймати форму тіла людини, що створює виражений ортопедичний ефект.
«Memory» – сучасний, пористий матеріал, що володіє ефектом пам'яті. Завдяки пластичності і м'якості, він реагує на навантаження, максимально знижує зворотній тиск на тіло людини, приймаючи його форму. Це забезпечує максимальне розслаблення м'язів, підтримку хребта в анатомічно правильному положенні і зниження тиску на кровоносні судини.
Надміцна тканина «Brown Jeans» – нова тканина, що застосовується в матрацах серії Laconica. Виконана в коричневому кольорі, ця джинсова матерія покликана не тільки прикрашати виріб, але і захищати його від зовнішніх пошкоджень. Цей матеріал володіє підвищеною міцністю і зносостійкістю.

Характеристики

Пружинний блок Відсутній
Навантаження на 1 спальне місце до 150 кг
Жорсткість I м'яка
Розмір, см 80х190
Наповнення Пінополіуретан, Меморі, Latexform
Висота (см) 29
Вид матраца Безпружинний
Ефект "Зима - Літо" Ні
Чохол Тканина «Softlogic», Тканина «Brown Jeans»
З'ємний чохол Ні

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Схожі товари:

Матрац Neolux Laconica Foam
Матрац Neolux Laconica Foam
Ціна 6 767 грн. 6 332 грн.
Пружинний блок: Відсутній Pocket Spring
Навантаження на 1 спальне місце : до 150 кг до 150 кг
Жорсткість: I м'яка I м'яка
Розмір, см: 80х190 80х200
Наповнення : Пінополіуретан, Меморі, Latexform Пінополіуретан, Меморі, Latexform
Висота (см): 29 31
Вид матраца: Безпружинний Пружинний
Ефект "Зима - Літо": Ні Ні
Чохол: Тканина «Softlogic», Тканина «Brown Jeans» Тканина «Softlogic», Тканина «Brown Jeans»
З'ємний чохол: Ні Ні



Я молодець,
я знайшов помилку!