Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

Естелла

Дерев'яна приліжкова тумба Тесса (Т2) Стандарт…

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
3 840 грн. UAH

Код товару: 55949

  •  

    Самостійний підбір та купівля ТМ "Estella"  ТУТРазом з Дерев'яна приліжкова тумба Тесса (Т2) Стандарт… покупці дивляться


Опис товару

Тумба "Тесса (Т2)" торгової марки Естелла - тумбочка з двома висувними ящиками. Виконана в строгому стилі, з використанням чітких, рівних ліній і прямих кутів. Прямі ручки декоровані під срібло. Всі деталі і кріплення заховані усередині.

Тумбочка "Тесса (Т2)" прекрасно поєднується з ліжками Рената Люкс, Рената, Титан, Нота, Дует, Селена, а також з комодом Тесса фабрики Естелла, які мають схожий дизайн.

У тумбі Т2 Ви не знайдете жодного зайвого елемента або деталі - все строге, вивірене і лаконічне. Натуральність використовуваних матеріалів, екологічність, функціональність і місткість - фактори, які не залишають шансу сказати «ні» придбанню тумби Т2!

Корпус тумби "Тесса (Т2)" і фасади двох висувних ящиків виготовляються з натурального дерева (бук) в двох варіантах: щит або масив.

МАСИВ - цільноламельний матеріал, не варто плутати його з простою дошкою! Елементи в ньому обов'язково склеєні тільки по довжині, без застосування технології торцевого зрощування. Масив гарний, досить стабільний, надійний, але досить дорогий за специфікою деревообробки.

ЩИТ - більш високотехнологічний, але не цільноламельний матеріал, в якому різних розмірів елементи зрослися і склеєні між собою. Не менш красивий, але ще більш стабільний, надійний, і дешевший у виробництві, а тому більш доступний.

Відмінність тільки візуальна - технічні характеристики і міцність однакова!

Тумба "Тесса (Т2)" Естелла має два містких ящики. Фасади ящиків зроблені з щита або масиву бука. Боковини ящиків виготовляються з металу, дно - з фанери високої щільності.

Як фурнітура для висувних ящиків використовуються металеві направляючі.

Тумба спроектована таким чином, що всі деталі і кріплення заховані усередині, що покращує зовнішній вигляд виробу і створює міцну і надійну конструкцію.

Плавність ліній і виконання в будь-яких колірних варіантах дозволять вписати тумбу "Тесса" Естелла в будь-який інтер'єр.

Замовляйте тумбу "Тесса" в одному з восьми кольорів.

Різна щільність, структура і початковий відтінок деревини може впливати на колір кінцевого продукту. При фарбуванні використовується постійна технологія. Зразки фарбування слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

Різні відтінки досягаються шляхом нанесення лаку на дерев'яну поверхню.

Лаки: високоякісні, безпечні і екологічно чисті.

Вони гіпоалергенні, не токсичні, мають високі експлуатаційні властивості.

Непроста технологія нанесення покриття з високоякісними лакофарбовими матеріалами від одного з кращих в світі її виробників, концерну "Sherwin-Williams" дозволяє не тільки зберегти природний малюнок деревних волокон, а й гідно захистити меблеві елементи від зовнішніх факторів. Збережена достатня стійкість до подряпин і чудова ремонтопридатність, навіть сильні удари і пошкодження легко піддаються реставрації.

Тумба Тесса (Т2) поставляється в зібраному вигляді!

Тумбу Тесса можна ідеально поєднувати з будь-якими ліжками ТМ Естелла!

Характеристики

Матеріал корпусу Дерево
Матеріал фасаду Дерево
Висота 36 см
Ширина 48 см
Глибина 40 см

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Схожі товари:

Дерев'яна приліжкова тумба Тесса (Т2) Стандарт ТМ Естелла, матеріал бук, 8 кольорів
Дерев'яна приліжкова тумба Тесса (Т2) Стандарт ТМ Естелла, матеріал бук, 8 кольорів
Ціна 3 840 грн. 4 550 грн.
Матеріал корпусу: Дерево Дерево
Матеріал фасаду: Дерево Дерево
Висота: 36 см 36 см
Ширина : 48 см 48 см
Глибина: 40 см 44 смЯ молодець,
я знайшов помилку!